PRO NEDOSTATEK ČASU OBJEDNÁVEJTE JEN JEDNU PÍSNIČKU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

Pravidla

Ruším jedno pravidlo + nové videa až o(nebo po) víkendu

1. září 2009 v 15:08 | Jennifer
Dnes ruším jedno pravidlo.. a to jest pravidlo, že pokud nemáte website např o Miley, tak si nesmíte od Miley nic objednat...

Došlo mi, že je to kravina :-).. takže odteď si objednávejte co chcete :-)

P.S. zítra jedu se střední školou na adapťák, takže nic nepřeložím :-) Ale jakmile se vrátím, vrhnu se na to :-)

Jinak můžete objednávat :-)

Pravidla - DŮLEŽITÉ

31. srpna 2009 v 14:03 | Jennifer
Ještě než začnete objednávat, pozorně si přečtěte tyto pravidla!
1.) Písnička, kterou chcete přeložit, musí mít hudební klip. Nemusí být oficiální, stačí, když zpěvák (zpěvačka) vystupuje živě nebo když si sami uděláte nějaké hudební video se zpěvákem (zpěvačkou).Video mi buď pošlete nebo mi dáte odkaz na stažení.Pokud víte, že je na písničku klip (nebo vystoupení) a vy ho nemáte v pc, nezoufejte. Třeba ho najdu a stáhnu. ALE NIC NESLIBUJU!
2.) Objednávejte jednu písničku! Pokud budete chtít další, počkejte až vám udělám jedno a poté se zase zařaďtě za seznam čekajících. VIDEA BERU POSTUPNĚ, takže se nebojte, že bych někoho udělat dřív než někoho za ním.
3.) Nebude to video o Amy Diamond Mám o ní web iheartamy.blog.cz! Tyto písničky překládám na svůj web :-)
4.) Máte něco na oplátku? Nabídněte! To ale neznamená, že to neudělám někomu, kdo nemůže nic nabídnout. Ale budu ráda za protislužbu. Např : GRAFIKU :-)
5.) Ke každému videu, které přiložím, vložíte viditelně do článku tuto ikonku :6.) Berte na vědomí, že přeložím jakoukoliv písničku! Ale pokud k ní budu mít vyloženě odpor, nezlobte se, ale nepřeložím.. ale nebojte, já můžu skoro všechny písničky :-)

Ještě malé UPOZORNĚNÍ: songy musí být v ANGLIČTINĚ!!!Teď už v podstatě můžete začít
objednávat :-)
 
 

Reklama